محلمون پوست پسته میفروشه کیلویی ١٠هزار تومن سوپری محلمون "پوست پسته" میفروشه کیلویی ١٠هزار تومن! مجله اینترنتی مونوپلاس

سوپری محلمون “پوست پسته” میفروشه کیلویی ١٠هزار تومن!

سوپری محلمون “پوست پسته” میفروشه کیلویی ١٠هزار تومن!?ازش پرسیدم: پوست پسته چه صیغه ایه دیگه؟ میگه: یکی اینکه قاطی پسته ها کنی بزاری جلو مهمون که زیاد نشون بده، دوم اینکه بزاری جلو در خونه قاطی آشغالا که مردم فکر کنن پسته خوردین؛ منم دیدم راست میگه ٧-٨ کیلو خریدم?

محققان روانشناسی میگن: زنی كە میگە بچەهام رو از شوهرم بیشتر دوست دارم دروغ میگە!چون میتونە بچەهاش رو یە روز كامل پیش خانوم همسایە تنها بذارە، ولی دلش نمیاد شوهرش رو چند دقیقە پیش زن همسایە تنها بذاره??

٧ توقع مرد ايراني از همسر ايده آلش: قدو قواره: ادرينا ليما، هيكل: جنيفر لوپز، رنگ پوست: نيكل كيدمن، لب و دهن: آنجلينا جولي و اما اخلاق: خانوم فاطمه زهرا
بعد خودش چيه: قد: محمدرضا شريفي نيا، هيكل: گروهبان گارسيا، رنگ پوست: نلسون ماندلا، لب و دهن: عليرضا خمسه و اما اخلاق: يزيد ابن معاويه????

بیشتر مردم وقتی که یک هندوانه را به خانه می‌آورند، با کارد زدن و دیدن سفیدی آن، اولین کاری که میکنند، دور انداختن هندوانه سفید است?میخوام یک راهکار جالب به شما آموزش بدم که تا حالا نمیدونستید?اگر هندوانه را با کارد تکه کردید و دیدید سفید است، آنرا دور نیندازید. تکه‌ی جدا شده از هندوانه را به همان طریق که جدا کرده اید، سر جای خود قرار دهید. سپس یک عدد پلاستیک بزرگ(بهتر است سفره یکبار مصرف باشد) را به میزانی که بتوان کل هندوانه را در آن پیچید، تهیه فرمایید. هندوانه را بصورت کامل در پلاستیک یا سفره یکبار مصرف بپیچید. برای مدت ۲۴ ساعت در جای گرم، مثل حیاط نگهدارید.بعد از ۲۴ ساعت هندوانه را بیاورید و در سینی بزرگی باز کنید و دوباره با کارد تکه کنید. خواهید دید که هندوانه شما در کمال ناباوری، همچنان سفید است. حالا در این مرحله آنرا ببرید سر کوچه و دور بیندازید.✋ واقعا فکر کردی هندوانه دوباره قرمز میشه؟?

توجه! وزیر رفاه اعلام کرد: شب یلدا به علت جلوگیری از انتشار ویروس کرونا، فامیل خود را از شبکه تماشا؛ تماشا کنید:ساعت ۲۲:۳۰ تا ۲۲:۵۰ تماشای عمه هاساعت ۲۲:۵۰ تا ۲۳:۱۰ تماشای خاله هاساعت ۲۳:۱۰ تا ۲۳:۳۰ تماشای عموها و دایی ها???باجناق و جاری و خواهر شوهر و مادر زن و مادر شوهر ، چون ممنوع التصویرن فقط صداشو از رادیو بشنوید??????یلداتون مبارک ?